Verica House

  • 59 m²
  • 2 sovrum
  • 2 badrum

Verica House Dubrovnik med 2 sovrum är ett utmärkt ställe att bo på i distriktet Lapad och ligger cirka 25 minuter till fots från Katedralen i Dubrovnik. Den 59 m² stora lägenheten har plats för upp till 4 gäster.

Verica House erbjuder gästerna bekvämligheter som hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet. Det finns också en dusch.

Ett komplett kök med kittel, brödrost och ugn passar perfekt för matlagning.

Det behändiga läget erbjuder enkel tillgång till Berget Srđ cirka 3 km bort. Gästerna kommer att bo cirka 30 minuter till fots från Genomfarten Placa. Busshållplatsen Sud ligger mindre än 450 meter bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Verica House Dubrovnik
Magellan Deluxe Two
Mobilpris

Magellan Deluxe Two

9.3
Utmärkt 37 recensioner
40 m från boendet
USD 251 USD 226
per natt
Deluxe Suite Jacuzzi & Sea View
Mobilpris

Deluxe Suite Jacuzzi & Sea View

10
Exceptionellt 1 recension
112 m från boendet
USD 247 USD 222
per natt
Apartments Villa Providenca
Mobilpris

Apartments Villa Providenca

8.5
Fantastiskt 103 recensioner
207 m från boendet
USD 114 USD 103
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Dubrovnik Flygplats
    21 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    Fritid

    • Strand

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Terrass

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 22:00
    Utcheckning: från 10:00 till 11:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Verica House?
      Populära sevärdheter nära Verica House inkluderar bland annat Katedralen i Dubrovnik, Berget Srđ, Genomfarten Placa.
    • Hur stort är Verica House?
      Verica House är 59 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Dubrovnik Flygplats
    21 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Verica House Dubrovnik

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng